Запрошуємо до світу еліксирів

MOKO SPA

Рекомендувати якісний продукт завжди приємно.

У випадку з MokoSpa - це ще і вигідно. Заробляйте додатково 200у.е* на місяць, посміхаючись.  Розмістивши у себе в студії, магазині, комплексі наш фірмовий стенд -  Ви будете приносити в два рази більше щастя своїм клієнтам.

І це дозволить отримувати Вам додатковий прибуток.
Але перед початком роботи ми пропонуємо протестувати нашу продукцію .

Саме тому, ми надаємо Вам

БЕЗКОШТОВНО НАБІР ЕЛІКСИРІВ

ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ!

 

Просто напишіть нам!

Посилання вiдправлено!

Якщо Ви власник магазину косметичних засобів, SPA комплексу, бані чи сауни.  Надаєте послуги пов’язані з make up, догляду за волоссям, манікюром та педикюром. Чи вважаєте що саме Ваші клієнти варті найкращого догляду за тілом.

Монтажная область 1_2x.png

Елiксири

MOKO SPA

Якiсно 
зволожують

Глибоко 
живлять

Омолоджують 
та вiдновлюють

Нiжно 
масажують

Неймовiрний
аромат

Антицелюлітний
ефект

На сьогоднішній день лінійка представлена 5 видами еліксирів, що відрізняються по абразивності, типам масел що входять в їх склад, аромату. До того ж кожен еліксир має в складі свою родзинку: какао боби, водорості спіруліни, запашні трави, зернятка маку, тощо. Вони розфасовані в зручні пакетики по 50 грам. Рівно стільки потрібно для проведення процедури по всій поверхні тіла. Це дуже класно при першому знайомстві з еліксирами, адже хочеться поробувати всі

 

А наскільки їх зручно брати з собою в дорогу Ви скоро переконаєтесь самі ;) Еліксири MOKO SPA не тільки натуральні, корисні та зручно упаковані, а і доступні для людей з будь яким достатком. Адже вони коштують майже як чашка кави.

Над створенням еліксирів натхенно працювали майже 2 роки. За рецептуру відповідала ціла команда науковців-технологів з Італії. Потім пошуки найкращих складових по всьому світу. Іна останньому етапі – локалізація виробництва в Україні. Є і подарунковий набір в якому представлені вся лінійка +1 пакетик прозапас ;). В ньому пакетики еліксирів викладаються на запашні лугові трави і пакуються в красиву зручну коробку з великим оглядовим віконцем.

box.jpg

Лінійка еліксирів MOKO SPA ідеально підійде як для використання в Ваших процедурах по догляду за тілом, так і розміщення місця продажу Вашим клієнтам для їх подальшого використання дома, на відпочинку, або у якості подарунку.

stend.jpg

Зручні умови роботи:

• Безкоштовна  доставка  в  будь  яку  точку  України (відділення Нової пошти)

• Разом з першою партією еліксирів Вам безкоштовно надається зручний фірмовий стенд (в настінному чи  настільному виконанні)

• Надаємо  поліграфічну продукцію

• Замовлення від 1000 грн

 

Якщо Ви власник магазину косметичних засобів, SPA комплексу, бані чи сауни, надаєте послуги пов’язані з make up, догляду за волоссям, манікюром та педикюром чи вважаєте, що еліксири MOKO SPA стануть чудовим доповненням до вашого асортименту.

Запрошуємо стати нашим

дилером!